piątek, 29 listopada 2013

Marzenia :D

Hejczi !
Marzenia są bardzo ważne w naszych życiach. Żyjemy dla nich ! Ja mam tez marzenia, chce by mieć całą półkę z nagrodami ze skoków na koniach. Wiem to marzenie będzie czekać bardzo długo na spełnienie, ponieważ ja co dopiero zaczęłam się uczyć skoków.
 Byłam na moich pierwszych zawodach. Były to "Mini zawody jeździeckie k. j. Czubajka". To było wielkie wydarzenie dla mnie. Nic nie zdobyłam, tak myślałam, bo jeszcze nie mam tak wielkiego doświadczenia. Ja powinnam występować w grupie "Debiuty", bo to był mój pierwszy raz ale pani trener powiedziała, że ja mam talent do skoków i skonsultuje się z drugą trenerką i wystąpiłam w grupie "Elite " :) Występowałam jako pierwsza na Macho ze wszystkich osób jeżdżących na nim. Czekałam na nim 2 godziny na występ. Chodziliśmy sb i chodziliśmy ... Czas leciał .... i w końcu my ! Jedziemy! Ukłon ! Kłus ! Wolta ! Skok! i galop! Zeszło nam się trochę nasz przejazd trwał ponad 2 min i 10 sekund norma to 2.30. Zsiadłam z niego i z Wiką i moją kuzynką poszłyśmy na placyk XD Odwalał nam troszeczkę.... Potem ogłoszenia wyników i zdjęcia. Oczywiście na koniec kiełbasi z grilla :) Oj trochę się rozpisałam o zawodach.
 Powróćmy do marzeń :). Co tydzień w niedziele jeżdżę na konie. Na jazdach staram się poprawiać dosiad i wgl, bo te jazdy w niedziele są bardziej ujeżdżeniowe. Skoki czasami ćwiczę nie za często w piątki. A wy jakie macie marzenia ?

2 komentarze:

  1. Z tym,że żyjemy dla marzeń, to nie koniecznie się z tobą zgodzę. ;/ Bo żyję się też dla ludzi i wgl. Ale nie ważne. ;) Świetna notka.Życzę ci spełnienia wszystkich marzeń! :* Ja o swoich marzeniach napiszę na blogu,jak będziesz chciała to wpadaj. ^^

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No to prawda, ale bardziej chciałam się oprzeć na marzaniech i dzięki ♥ wpadam :)

      Usuń